Vítáme Vás na našich stránkách o našem životě se psy a to hlavně s bulíky a na stránkách o jejich životě s námi lidmi :)

Jsme mladý manželský pár z Černovic na Vysočině. Před lety, když jsme se rozhodovali, zda pejsek ano či ne, nás ani ve snu nenapadlo, že se můžeme do nějakého psa tak zamilovat. Mě bulterier učaroval již v mládí, ale nikdy jsem po něm nijak zásadně netoužila. Ale když se tenkrát v srpnu Láďa zeptal:"Co bys teda chtěla za psa?" Tak jsem ho jmenovala hned na druhém místě. První byl německý ohař, což byl vždy můj velký sen. Ale protože se znám a vím, že jsem holka lenivá...no kdo by toho psa utahal? :) Láďovi se můj návrh moc nelíbil, že prý mají divnou hlavu. To ano, to oni mají...divně krásnou hlavu. Ale když jsme pak začali shánět pejska pro nás a on viděl ta rozkošná vepřovitá štěňátka, už nic nenamítal.
20.srpna 2008 jsme si domů přivezli černobílé dvoukilové mimino a tak začala naše vášeň...vášeň jménem bulterier...

 Když jsme s manželem přemýšleli, jestli koupit psa nebo si pořídit dítě, rozhodnutí bylo jasné: " Chceme si nechat zničit koberec nebo životy? "

 

Dnes žijeme kousek od Černovic v malé vesničce jménem Svatava, po zahradě se nám probíhá anglický bulteriér Hugo a Dara...

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Ano.. (41)
85%

Jde to.. (3)
6%

Ne.. (4)
8%

Celkový počet hlasů: 48